TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Liptovský Mikuláš » Kráľova Lehota » Domy » Iný objekt na bývanie a rekreáciu »

PONÚKAME REKREAČNÉ CHATY NA LIPTOVE S PLOCHOU 3-IZBOVÉHO BYTU A POZEMKOM ZA NESKUTOČNÚ CENU ! CENA:

PONÚKAME REKREAČNÉ CHATY NA LIPTOVE S PLOCHOU 3-IZBOVÉHO BYTU A POZEMKOM ZA NESKUTOČNÚ CENU ! CENA:

Popis nehnuteľnosti

TUreality PONÚKA EXKLUZÍVNE IBA V NAŠEJ RK 11 rekreačných chát v panenskej prírode pri rieke Čierny Váh v katastri Kráľová Lehota okres Liptovský Mikuláš. Chaty stoja na parcele o výmere 2986m2, na ktorej je aj veľký spoločný altánok s ohniskom. Chaty boli súčasťou bývalého rekreačného areálu NVÚ Ružomberok a neskôr boli využívané, ako tábor pre mladých. Pôvodne patrili chaty k hlavnej budove v blízkosti, kde boli socálne zariadenia a veľká kuchyňa s jedálňou pre celý areál. Táto budova je tiež na predaj spolu s chatou bývalej zdravotnej služby. Konštrukcia chaty je drevená na betónových základoch. Strecha z plechu. Interér veľmi zachovalý. Okná pôvodné - drevené, podlaha betónový poter s linoleom, interiérové steny obložené nedávno Tatranským obkladom. Stropy sadrokartón, alebo Tatranský profil. Každá chata má murovaný komín. V chate je elektroinštalácia 230V po rekonštrukcii s medenými káblami. Momentálne elektrina odpojená. Ku chate prislúcha parcela pod zastavanou plochou, 1/11 podiel na spoločnom pozemku, podiel na veľkom spoločnom altánku 46m2 s ohniskom. Zastavaná plocha chát sa pohybuje od 48 do 69m2. TO JE PLOCHA 2-3 IZBOVÉHO BYTU !!! CENA CHATY S PLOCHOU DO 52m2 S POZEMKOM JE 12.990,-€ A OD 52m2 S POZEMKOM JE 14.990,-€. Zaujímavá je aj SAMOSTATNE STOJACA CHATA S POZEMKOM 720m2 (momentálne rezervovaná). ZA 23.990,-€ A CHATA ZDRAVOTNEJ SLUŽBY S POZEMKOM cca 180m2 ZA 23.000,-€. IS: elektrina. Bez energetického certifikátu. Neďaleko vodná nádrž Čierny Váh, Vysoké Tatry (Štrbské pleso) 33km, Lyžiarske stredisko Barbora - Vyšná Boca 13km, Čertovica 18km, Jasná - Nízke tatry 31km, Aquapark Tatralandia 20km, Liptovská Mara- Kemp L. Trnovec 23km. Široké, celoročné využitie: rekreácie, šport, turistika, rybolov, cyklistika, splavovanie Váhu - rafting, lyžovanie, bežky, .. *** Ponúkame kompletný právny servis a služby spojené s predajom. Najvýhodnejšiu hypotéku, vinkuláciu, poradenstvo a iné výhody. *** OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501 679, bella@tureality.sk ***

Cena: 12 990,00 €

  4,35 €/m2

Kategória: Iný objekt na bývanie a rekreáciu - Predaj

Lokalita: Liptovský Mikuláš - Kráľova Lehota
(Iný objekt na bývanie a rekreáciu - Kráľova Lehota)

Úžitková plocha: 2 986 m2

Dátum aktualizácie: 13.12.2018

Identifikačné číslo: 28436

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

TUreality s.r.o.

Hálkova 33, Žilina
0948 Kliknite TU!

Maklér:

Róbert Bella
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk